Kerékpár szerelő

Munkakör leírása
Kerékpárszervizes állás Budapesten

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő és bővülő kerékpáros cég csapatának tagja lenni, miközben hódolhatsz biciklis szenvedélyednek is?
KERÉKPÁRSZERVIZES kollégát keresünk, aki nem csak jó fej, de képes arra is, hogy hatékonyan és rugalmasan végezze a napi feladatokat.

Mivel foglalkozunk, és mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?
Mint kerékpárszervizes segíthetsz a szezonális és hirtelen beeső javításokban, új és prémium kategóriás kerékpárok összeszerelésében, beállításában a legjobb szerszámokkal, eszközökkel. Folyamatos képzéseken vehetsz részt a legújabb kerékpáros technológiákról.

Hol kéne dolgoznod?
Zuglóban a Mogyoródi út 16-20. szám alatt találod üzletünket, ami mellett nemrég újították fel a kerékpárutat, úgyhogy, ha te is kerékpárral közlekedsz, könnyen meg tudsz minket közelíteni. Gyalog pedig 6-8 perc sétára van a Puskás Ferenc Stadiontól.

Ne jelentkezz, ha
  • Utálsz bicajozni.
  • Nem szeretnél magadnak egy fix dolgozói kedvezményt a termékekből.
  • Nem szereted az ingyenes, frissen őrölt kávé illatát.
  • Nem szeretnél egy jó arcokból, mégis egyedi egyéniségekből álló csapat tagja lenni.
  • Nem szereted, hogy szabad a szombat délutánod.
  • Vasárnap is dolgozni szeretnél.
  • Nem szeretnél teljes munkaidőben dolgozni.

Jelentkezz, ha
  • Van értékesítői vagy kerékpárszervizes tapasztalatod.
  • Kerékpározás fontos része az életednek.
  • Csak kicsi hajlamot is érzel magadban, hogy kollektívánk részese legyél.
  • Nem okoz gondot, hogy 10-re járj dolgozni.
  • A kölcsönös tisztelet és a csapatmunka fontos számodra is.

Jelentkezni az info@bikecafe.hu e-mail címen tudsz fényképes önéletrajzzal!
Várunk Téged!
BikeCafe Csapata

Munkatapasztalat
1 év
Feladva
24.01.09
Hely
Ország
Magyarország
Megye
Budapest
Település
Budapest
Cím
Mogyoródi út 16-20
Térkép nagyítása
  • Hirdetés jelentése road-sign-warning Jelentés visszavonás remove-circle
  • 1373 megtekintés
Ismerősöd neve *
Ismerősöd e-mail címe *
Név
Üzenet
Sütibeállítások
Jelölj ki egy címkét, vagy kattints az „Egyéb” gombra a megjegyzések küldéséhez
Betöltés...
Biztosan visszavonod a jelentést?
Nem

Hozzáadott

    Nincsenek összehasonlítható hirdetések, adj hozzá párat.