Szerelő, értékesítő munkatárs keresése

Munkakör leírása
1981 óta azonos tulajdonos által működő üzletünkbe, szervizünkbe Értékesítő- Szerelő munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
Új kerékpárok, alkatrészek, kiegészítők értékesítése, kerékpárok beüzemelése, javítása.
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki beállítottság
  • kerékpár alkatrészek ismerete, szerelő jártasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság, rugalmasság

AMIT Kínálunk:

- főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony;
- jól követhető, kiszámítható, teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség;
- stabil jövőkép, munkahely                                                                                                                     - jól felszerelt, modern üzlet, műhely;
- szakmai támogatás, folyamatos továbbképzés;
- családias hangulat.

Amiben Jónak Kell Lenned:

- kerékpárszerelői gyakorlat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
- megbízható, önálló munkavégzési képesség;
- angol nyelvismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

1145 Budapest Erzsébet királyné útja 14/a

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal [ info@fulopkerekpar.hu ] e-mail címen vagy a [06 30 9448 465] -es telefonszámon.

Munkatapasztalat
4 év
Feladva
24.02.20
Hely
Ország
Magyarország
Település
Budapest
Cím
Térkép nagyítása
  • Hirdetés jelentése road-sign-warning Jelentés visszavonás remove-circle
  • 908 megtekintés
Ismerősöd neve *
Ismerősöd e-mail címe *
Név
Üzenet
Sütibeállítások
Jelölj ki egy címkét, vagy kattints az „Egyéb” gombra a megjegyzések küldéséhez
Betöltés...
Biztosan visszavonod a jelentést?
Nem

Hozzáadott

    Nincsenek összehasonlítható hirdetések, adj hozzá párat.