Buy / For Sale
For Sale
Condition
new with guarantee
Modell
Shimano WH-RS100-CL
Posted
Mar 25, 2026
Additional information
Description
Shimano WH-RS100-CL országúti kerékszett
Tartós és megbízható minőségi SHIMANO peremes kerekek
20 radiális fűzésű küllő elől, 24 keresztfűzésű küllő hátul
11/10, hézagolóval 9/8 fokozattal kompatibilis
Fekete-ezüst
Felni magasság/külső szélesség 24/23,2 mm
Ajánlott gumi méretek 700x23C–32C
Súly:
Első 805 g.
Hátsó 1092 g.
Kiszerelés:     szett
Villasaru-távolság (O.L.D.):     100 mm, 130 mm
ETRTO átmérő:     622 mm
Felnifékkel használható:     igen
Fogaskeréksor rögzítése:     Shimano kazettás agyrögzítés
Fék kompatibilitás:     csak felnifék
Tengely típusa:     10 mm normáltengely, 9 mm normáltengely